Dentalizm Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dentalizm Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, 2018 yılında İzmir Karşıyaka’da faaliyetine başlamıştır. Dentalizm Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz, İzmir'de sunduğu diş hekimliği hizmetinde tavizsiz hasta odaklı, her daim güler yüzlü bir hizmet anlayışını prensip edinmiştir. Dürüst ve samimi hizmet kalitesinin yanında Dentalizm, İzmir'de hastalarının tüm ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorunlarına cevap olacak doğru tedavileri bir arada sunabilen nadir diş sağlığı komplekslerinden de biridir. Bu sebeplerle Dentalizm, çok kısa zamanda alışagelininden farklı olağanüstü hizmet kalitesi, geniş kadrosu ve yüksek teknoloji imkanları ile en çok tercih edilen diş hekimliği sağlık merkezlerinden biri olmuştur.

Disiplinler Arası Diş Hekimliği Hizmeti

Dentalizm ekibi, restoratif, estetik ve implant diş hekimliğinin tüm yönlerindeki uzmanlığı, yeteneği ile tanınmış disiplinler arası bir ekip olarak birlikte çalışabilen diş hekimlerinden, profesyonel asistanlardan ve deneyimli poliklinik çalışanlarından özenle seçilmiş bir kadrodur. İzmir şehrinde diş hekimliği hizmeti sunan Dentalizm ekibinin temel özelliği, sonucunda hastaları için mutlak olarak en iyi sonucu elde etmek olan ortak bir felsefe kendini adamış olmalarıdır. Odak noktamız, ister dolgu, ağız hijyeni, diş bakımı gibi basit iyileştirici tedaviler, isterse Periodontoloji, Diş İmplantları, Kronlar, Köprüler, Kaplamalar, Restoratif ve Rekonstrüktif Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, Kozmetik Diş Hekimliği gibi daha kapsamlı tedaviler olsun, dişleri ömür boyu korumak için kapsamlı diş hekimliği ve diş bakımı sunmaktır. Bu yaklaşım için Ortodonti ve Endodonti dahil tüm diş hekimliği alanlarında disiplinlerarası diş tedavileri uygulayarak her şeyden önce dişleri kurtarmak için çalışıyoruz!

Kısa Vedeli Değil Kalıcı Çözümler ve Koruyucu Diş Hekimliği Tedavileri

Amacımız, hastalarımızın yararına olan uzun vadeli diş hekimliği sağlamaktır. Hiç bir ağız ve diş sağlığı tedavi yaklaşımımız kısa vadeli gülüş makyajları ve hızlı düzeltmelerle ilgili olmayacaktır! Amacımız, sadece rahat yemek yiyebilmeniz için diş ve diş etlerinizin sağlığını eski haline getirmek ve korumak değil, aynı zamanda sağladığımız diş hekimliği hizmeti ile yaşam kalitenizi yükselten kalıcı, sağlıklı ve çekici bir gülüş elde etmektir!

loading...
loading...
loading...