Tedavi Hizmetlerimiz

Hayatı Daha İyi Yapan Diş Hekimliği Tedavileri

Diş implantları, ileri restoratif diş hekimliği, estetik diş hekimliği, kozmetik diş hekimliği, kron ve köprü işleri, kaplamalar, kompozit yapıştırma, periodontal tedavi, yetişkin ortodonti, kemik ve yumuşak doku yeniden inşası, sinüs asansörleri, plastik periodontal cerrahi, periodontal rehabilitasyon, oklüzal rekonstrüksiyonlar, perio-protez rehabilitasyon ve tam ağız rehabilitasyonları, olağanüstü ve muhtemelen benzersiz düzeyde deneyim ve uzmanlık sunduğumuz başlıca hizmetlerimizden bazılarıdır.

Diş hekimliğinde mükemmelliğe olan tutkumuz, diş hekimliğinin sunduğu en iyi tedavileri hastalarımıza sunmamızı sağlıyor.

Endişeli ağız ve diş sağlığı hastaları için yardım

Üst düzey bir özel diş muayenehanesinde olmanın odak noktası, kişiselleştirilmiş bir bakım almak olduğu anlamına gelir. Bir günde olabildiğince çok hastayı tedavi etmek için acele etmiyoruz. Hastalarımızın buradaki deneyimini de olabildiğince keyifli hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Tedavinin tamamen ağrısız olması ve tüm tedavilerin sıcak, samimi ve rahat bir ortamda gerçekleşmesi için elbette lokal anestezi kullanıyoruz. Kendinizi rahatlamış ve uykulu hissetmeniz ve yapılan tedavinin daha az farkında olmanız için “damar içi sedasyon” veya “oral sedasyon” sunuyoruz.

Ayrıca uyku için hipnoterapi, anksiyete, diş gıcırdatma ve genel stres dahil olmak üzere anksiyete ve stresin fiziksel ve duygusal semptomlarının çoğu için profesyonel, güvenli ve doğal tedaviler sunuyoruz.

Amacımız, ağzınızın hastalıksız uzun süreli restorasyonu ve bakımı için sağlıklı ve istikrarlı bir temel oluşturmak için dişlerinizi ve diş etlerinizi tedavi etmektir. Ağzınızda optimum sağlık, fonksiyon ve estetiği elde etmek için gerekli her türlü diş tedavisini gerçekleştirmeyi hedefleyeceğiz.

Tedavilerimiz

loading...